מאמרים

מימון לרכב

בגרין קאר תוכל לקבל 100% מימון לקניית רכבך החדש. אנו מאמינים שתוכל לסדר את עניין התשלום לשביעות רצונך וסומכים על כך שתוכל בפריסת תשלומים מקסימלית לעמוד בהוצאה.

לצורך התאמת רכב עבורך אנו מגבים אותך בכמה אפשרויות מימון. תוכל לבצע עסקת טרייד אין אטרקטיבית( במחיר מחירון)על רכבך הישן וכך לצמצם בצורה משמעותית את הצורך בהבאת כסף נוסף.

תוכל לשלם חלק מהסכום עכשיו וחלק בתום תקופת התשלומים או כחלק משדרוג לרכב חדש כעבור כמה שנים. העניין המרכזי כאן הוא שאתה לא צריך להסתבך בהלוואות מיותרות מהבנק או מחברות כרטיסי האשראי.

טיפים לקניית רכב

מה כדאי לברר?
• ראשית,מה מתאים לנו:1.החליטו מהי מסגרת התקציב שלכם.2. הגדירו את סוג הרכב הדרוש לכם, על-פי צרכים אמיתיים. לשם כך תוכלו להתייעץ עם חברים ומשפחה. רכב משומש לא קוניםבלחץ. בדיקת מסמכי הרכב - בדיקת מספר הבעלים הקודמים של הרכב, מספר הקילומטרים שעבר, פגיעות ותאונות, וחשוב מאוד: זהות המוכר.

• בקשו לעיין בתעודת זהות של המוכר - ודאו כי המוכר הוא אכן הבעלים של הרכב ולא סוחר לא מורשה.

בדיקת רכב

בדיקת רכב היא אלמנט הכרחי שיש לבצע בכל רכב יד שניה המוצע או עומד למכירה. לכן, הסיכון בקניית רכב יד שנייה מאדם פרטי אשר מבטיח לך שהרכב במצב מעולה, ללא בדיקה הוא, הוא גדול.

ולכן, בבדיקת רכב בגרינקאר – אנו מתחייבים שהרכב נלקח לבדיקה במכון בדיקה מוכר, ומתחייבים להחזיר את כספי הבדיקה במקרה של מנוע לא תקין, גיר או תאונת שילדה (שסי),

בנוסף, אנו מתחייבים לקניה חוזרת של הרכב וטרייד אין עתידי, וכמו כן נותנים אחריות למנוע וגיר לשנה 6 וחודשי אחריות למצבר.