מכירת רכב לגרינקאר

פרסמת מודעת מכירה לרכבך לאחרונה? האם אתה צריך לקנות רכב חדש ועדיין ממתין להיפטר מהרכב הישן ללא תוצאות? סוכנות הרכבים גרין קאר מציעה לך לסיים עם כאב הראש הכרוך בהעלאת מודעה למכירת הרכב, מפגש עם אנשים לא רציניים אשר מבלבלים לך את המוח ודורשים מחיר הנמוך בעשרות אחוזים מהמחירון וזמן מכירה ארוך.

 

מכירת רכב במחיר הוגן


היכנס לגרין קאר עוד היום עם רכבך הישן, השאר אותו אצלנו, ותזוכה במחיר מלא ותצא עם רכב חדש בשיטת מימון משתלמת.

מכירת רכב מעצבנת ומעייפת, החל מההליכה המייגעת לדואר לשם החלפת בעלות וכלה בוויכוחים אינסופיים לגביי תנאי התשלום, המחיר וכדומה. אין צורך להסתבך כל-כך ולהוציא אנרגיה כה רבה בשביל למכור את הרכב.

שיטת הטרייד אין של גרין קאר מאפשרת לך לדלג על כל התהליך הזה. תן לנו לדאוג לניירת, לבדיקת הרכב במוסך מורשה וכל שעליך לעשות הוא לסייר ולבחור רכב חדש מהמגוון הרחב שלנו.

קבל מחיר מחירון על הרכב הישן שלך וצא עם רכב חדש מהסוכנות. גרין היא מקום אחד שמרכז עבורך את כל ענייני החלפת רכב: לא צריך את יד2, לא ללכת לדואר, לא לענות לטלפונים מאנשים עם שאלות מוזרות, ולא לנהל משא ומתן שעות רק כדי למכור את הרכב בחצי משוויו האמתי.

גרין קאר מנוסים וותיקים בתחום מכירת הרכב. אנו נמצא עבורך את העסקה המוצלחת ביותר, נדאג שתקבל מחיר טוב עבור הרכב שלך במידה והוא תקין, וכן נשמח להתאים עבורך רכב חלופי ומשודרג יותר.

היכנס עוד היום לאחת מסוכנויות גרין קאר ובחר רכב חדש. הקפה והמזגן עלינו וכל הבלגן והניירת מטופלים על ידי אנשי מקצוע שימנעו ממך את הטרחה וימקדו אותך בבחירת רכב מתאים יותר לך ולמשפחת או לכל צורך עבורו אתה מעוניין ברכישת רכב חדש.