קניית רכב במימון מלא

הרכב משמש למטרות שונות ובלעדיו קשה מאוד להתנהל על בסיס יום יומי. זאת הסיבה לכך שעל כבישי הארץ נוסעות מאות אלפי מכוניות. למשפחות רבות יש לפחות רכב אחד, מעסיקים מספקים לעובדים נבחרים שלהם רכבים. עסקים זקוקים לרכבים לפעילותם וכן הלאה. מחירי מכוניות בישראל נחשבות ליקרים מאוד בגלל המיסוי הגבוה המוטל עליהם. בגלל סיבה זאת וסיבות אחרות נוספות מעדיפים רבים לרכוש מכוניות משומשות. העניין הוא, שרכישה של רכב יש שנייה מגורם או מבן אדם שאינו מוכר מסוכנת בגלל סיבות רבות. לעיתים, אין יודעים על ההיסטוריה של הרכב, לפעמים, מזייפים נתונים בזדון, יש מצבים בהם הבדיקה שנעשית לו איננה מקצועית ועוד.

פתרון מעולה במצבים כאלו הוא רכישת הרכב באמצעות סוכנות רכב מקצועית המתמחה בתחום. מומלץ לכל מתעניין להיכנס לחברת גרין קאר, לקבל מידע ולרכוש רכב במזומן, כרטיס השראי או במימון מלא.

אנשים המתעניינים ברכישת רכב יד שנייה מתקשים, לעיתים, למצוא את כל סכום הכסף הנדרש לתשלום מלוא הסכום. במקרים אלו, ניתן לערוך עבורם הסדר תשלומים מסודר אשר יקל עליהם. מדובר על קבלת הלוואה מגורם פיננסי בעל יכולות כספיות. סוכנות הרכב יכולה לתווך ולמצוא את הגוף הפיננסי המתאים ביותר. היא עובדת עם מספר גופים כאלו ואחד מהם בוודאי יתאים לרוכש. תנאי ההלוואה הניתנת נוחים מאוד והפריסה יכולה להימשך לאורך תקופה ארוכה ועד ל 60 חודשים. תנאי ההלוואה נקבעים על פי תקופת ההחזר וככל שהיא ארוכה יותר, כן, מקובל לקבוע ריבית גבוהה יותר. בנוסף, נקבעים תנאים נוספים מקובלים. ברגע ששני הצדדים מגיעים להסכמות אזי ייערך הסכם, לאחריו יועבר סכום הכסף המיועד לרכישת הרכב.

מומלץ לרכוש רכב אצל גרין קאר המספקת תנאי מימון נוחים.

רכישת רכב במימון מלא

אחד הנעלמים ברכישת רכב משומש הוא מצבו האמיתי. סוכנות מקצועית בודקת את כל הרכבים הנקנים על ידה ואשר היא מוכרת הלאה או את אלה אשר היא מתווכת לגביהם. כך, היא מקפידה שכל צי הרכבים אשר מוצעים למכירה הינם תקניים וללא תקלות מורכבות. הבדיקות נעשות במוסכים המתמחים בבדיקות אלו והמידע על הרכב נמסר לחברה ומוצג לפני כל לקוח טרם הרכישה. בנוסף אליו, מוצגים מסמכים חשובים אחרים כמו בעלות הרכב, ההיסטוריה שלו, ההיסטוריה של הטיפולים בו במידה והם התבצעו במוסך מורשה על ידי היבואן ועוד. בנוסף לכל אלו, לכל לקוח יש אפשרות לקחת את הרכב לבדיקה במכון לבדיקת רכבים אותו הוא בוחר. המטרה הסופית של שני הצדדים היא לבצע עסקה על בסיס נתונים אמיתיים וגלויים, כך, שהרוכש יוכל ליהנות ממנו רבות ולאורך זמן.

חיפוש רכב טוב ואמין יכול לגזול זמן רב. במקרים רבים, מדובר על החלפת הרכב הקודם באחר מתקדם. כאשר יש צורך למכור ישן ולרכוש חדש באופן עצמאי צריך להוציא כסף על מודעות, לחכות ללקוחות פוטנציאליים שלא תמיד מגיעים למרות שנקבע מועד לפגישה. החיפוש עצמו יכול לארוך זמן רב ולהתבצע על פני ימים רבים. אם מוסיפים לכך שהרוכש הוא איש העסוק בעבודה ובמטלות שונות לאורך היום הרי שההוצאות חיפוש, הזמן המבוזבז והמתח סביב כל התהליך רבים מאוד. הרבה יותר פשוט להתקשר לסוכנות לברר אודות דגמי רכבים מועדפים ולקבל פרטים ראשוניים. לאחר מכן, קובעים פגישה אחת או שתיים ומבצעים את העסקה המשתלמת והטובה ביותר מבחינת היכולות הכספיות ותנאי המימון.

בואו בהקדם האפשרי לסוכנות גרין קאר. אצלנו ניתן למצוא רכב מתאים בדיוק לצרכים שלכם ממנו יהיה ניתן ליהנות עד העסקה הבאה.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2016
סיאט איביזה
2020
מאזדה 3
2018
סיאט אטקה
2021
טויוטה קאמרי
2011
יונדאי ולוסטר
2021
יונדאי אלנטרה
2018
יונדאי i30
2018
סקודה אוקטביה
2022
יונדאי אלנטרה
2021
מיצובישי אאוטלנדר
2017
פיג'ו 208
2016
רנו קליאו
2017
מיצובישי אטראז'
2019
יונדאי טוסון
2017
סוזוקי בלנו
10
ניסאן סנטרה

עמודים