רכב חדש – אופוריה שלא הכרתם

לא רחוקים בכלל הימים בהם ההתניידות ממקום למקום הייתה באמצעות חסדי התחבורה הציבורית. כיום, כמעט כל משפחה מחזיקה ברכב פרטי. אין מה לומר – איכות החיים משתדרגת פלאים עם רכב פרטי: אתם אדונים לעצמכם, אינכם תלויים באיסוף נוסעים או בלוחות זמנים קבועים מראש, ההחלטה באיזה כביש לנסוע היא שלכם, ובכל רגע נתון אתם יכולים להחליט שבא לכם להגיע לנקודה מסויימת – כל זאת הודות לרכב הפרטי שברשותכם.

 

כיום, הרכבים הם הרבה מעבר לכלי תחבורה המסייע לכם בהתניידות, אלא מדובר בכלי שיוצר המון התרגשות ורגשות חיוביים אצל בעליו. למרות הנוחות הרבה והיכולת שלכם להיות אדון לעצמכם לאורך כל שעות היום עם כל רכב שלא יהיה, האפקט המתקבל מרכב חדש בעל 0 ק"מ, הוא אפקט ייחודי ומרגש לו. למה אתם יכולים לצפות עם רכישה של רכב חדש, בו אתם הולכים לסמן את הק"מ הראשון?

 

יוצאים לדרך באמת חדשה

בעת שאתם רוכשים רכב חדש 0 ק"מ, הרי שאתם באמת יוצאים לדרך חדשה. הנסיעה ברכב חדש אינה דומה לשום דבר אחר, ואתם חייבים לעצמכם לפחות פעם אחת בחיים לחוות את החוויה הייחודית. ברכבים הנקנים בפורמט של יד שנייה, הרי שאתם נוהגים על רכב שכבר עבר לא מעט על הכבישים, ועל כן אין תחושה של רעננות ואפקט של נסיעת גלישה חלקה. כעת, עם רכישה של רכב חדש 0 ק"מ, אתם זוכים בכבוד הגדול והוא להיות הראשונים שמניעים את הרכב ומוציאים אותו אל העולם הגדול.

 

טקס קריעת הניילונים – לפחות פעם אחת בחיים

אחד הדברים המזוהים ביותר עם רכישה של רכב חדש, הוא הטקס בו קורעים את הניילונים ויוצאים אל הנסיעה הראשונה. לא מעטים אלו הבוחרים להשאיר את הניילונים לאורך כל החודש הראשון, על מנת להנות מהאפקט של רכב חדש עד הסוף. את טקס קריעת הניילונים המסורתי, תוכלו לעשות אך ורק עם רכב חדש 0 ק"מ. גם אם רכשתם רכב חדש בהגדרתו שכבר עבר ידיים אחרות, הרי שכבר חנכו את הרכב וערכו לו נסיעת בכורה, והמשמעות היא שאת הניילונים לא תוכלו לקרוע. פרגנו לעצמכם לפחות פעם אחת בחיים ברכב חדש. מדובר על התרוממות רוח של ממש.

 

רכב מהחברה – איכות ללא פשרות

מטרת העל של הרכב היא לקחת אתכם ממקום אל מקום בביטחה. למרות שרכבים כיום מגלמים תפקידים נוספים מעבר לתפקיד הפונקציונאלי, בטיחות הרכב הינה עדיין הדבר החשוב ביותר בעת שבוחרים רכב. בעת שתרכשו רכב מיד שנייה, אתם לא באמת יכולים לדעת מה עבר על הרכב, האם יש בו כשלים או ליקויים או האם לא קיבלתם מידע אמין אודות טיבו. כעת, עם רכישה של רכב חדש 0 ק"מ, אתם יודעים שאתם מקבלים את הטוב ביותר, ללא פשרות. רכב המגיע מהחברה הוא רכב המגיע אליכם לאחר פס ייצור מחמיר וקפדני, ולאחר ביקורות נוקשות. כל זאת על מנת להבטיח לכם רכב בטיחותי שיקח אתכם ויחזיר אתכם בשלום.

 

למה דווקא "גרין קאר"?

החלטתם להתחדש ברכב חדש ולפנק את המשפחה שלכם בחוויית נסיעה ייחודית? ברוכים הבאים אל "גרין קאר". תשכחו מחיפושים ארוכים, השוואות מחירים או מחשבות מטרידות איך לרכוש את הרכב. החברה שלנו מציעה לכם מימון מלא לרכישת הרכב החדש. כמו כן, אנו מציעים שירות טרייד-אין, כך שעלות הרכב החדש שלכם עתידה להיות נוחה אפילו יותר. אנו שמחים להנגיש את חלום הרכב החדש לקהל הלקוחות הפרטי, ומזמינים אתכם להצטרף אל הלקוחות המרוצים שלנו. לא נותר דבר, אלא לאחל לכם נסיעה טובה!

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2016
סיאט איביזה
2020
מאזדה 3
2018
סיאט אטקה
2021
טויוטה קאמרי
2011
יונדאי ולוסטר
2021
יונדאי אלנטרה
2018
יונדאי i30
2018
סקודה אוקטביה
2022
יונדאי אלנטרה
2021
מיצובישי אאוטלנדר
2017
פיג'ו 208
2016
רנו קליאו
2017
מיצובישי אטראז'
2019
יונדאי טוסון
2017
סוזוקי בלנו
10
ניסאן סנטרה

עמודים