לוח רכב יד שניה

על כבישי הארץ ניתן למצוא דגמי רכב רבים המיוצרים על ידי חברות בינלאומיות זרות. יש ביניהם מכוניות חדשות שזה עתה הגיעו והורדו לכביש ומכוניות משומשות בגילאים שונים. שוק כלי הרכב בישראל הינו דינאמי וגדול ומדי שנה מתבצעות עשרות אלפי עסקאות שבמהלכן עוברות מיד ליד מכוניות מדגמים שונים. את מחירי המכוניות קובע לוח רכב יד שניה מפורט. המחיר נקבע על פי הדגם, שנת ייצור ורמת גימור כאשר יש שינויים הנקבעים על פי פרמטרים שונים דוגמת: קילומטרז, רמת אבזור ומפרט, איזה יד, סוג הבעלות (פרטי, ליסינג שכירות) ועוד. כל לוח רכב כזה כולל את כל דגמי המכוניות הקיימים ובין היתר, פרטיות, וואנים, משאיות קלות וכבדות ועוד. קיימות קטגוריות של רכבים ובהם מכוניות קטנות, ג'יפים, 7 מקומות, מנהלים, מסחריות וכדומה. מומלץ להיעזר בשירותי סוכנות גרין קאר העושה שימוש בלוחות יד שניה בעת עסקאות רכב.

כל לוח מתפרסם מדי חודש וכולל את המחירים המעודכנים של כל הדגמים והשינויים השונים לגביהם. יש רכבים אשר השינויים בהם מתבטאים מדי חודש ויש אחרים אשר מתבטאים רק אחת לתקופה. הדבר נובע משלל סיבות שאחת החשובות שבהן הוא היצע וביקוש. מחירי רכב מבוקש יהיו גבוהים לאורך זמן והשינוי בו יהיה מזערי. יש יתרונות רבים לרכב מבוקש. הוא אמין ולא תהיינה בו תקלות רבות. הוא ישמור על מחירו הגבוה ותמיד יהיה לו ביקוש. כאשר מגיעים לסוכנות מכירות רכב משומש כדי לבצע עסקת טרייד אין מתבססים על מחיר הרכב הישן ועל החדש כפי שמשתקפים מהמחירון. הלקוח משלם לסוכנות או מקבל ממנה את ההפרש שבמחירים. הכול על פי טיב העסקה. במקרה של תיווך בין שני בעלים אזי הוא משלם בנוסף את דמי התיווך הנדרשים. מומלץ לרכוש רכב בסוכנות גרין קאר האמינה והמתבססת על מחירון רכב משומש.

לוח רכב יד שנייה הינו פונקציה חשובה בעולם הרכב המשומש והחדש כאחד. חברות ביטוח משתמשות בו כדי לקבוע את ערך הרכב המבוטח. כך, נקבעות הפרמיות לתשלום, וכך, גם נקבע גובה הפיצוי לרכב שעבר תאונה ועתה הוא הגיע למצב של  טוטאל לוסט. כאשר שמאי הרכב קובע שהאוטו אינו כשיר לחזור לכביש או סכום התיקון גבוה מערכו האמיתי אזי יקבל המבוטח את ערכו הכספי ואז הוא יכול להתפנות לרכישת רכב משומש אחר לצרכיו. בחירת הרכב אמורה להיעשות על פי צרכי הנהג. אדם הנזקק לרכב מדי יום ואשר נוסע הרבה ובכבישים מפותלים ירצה, לרוב, רכב גדול ובעל מנוע חזק. נהג באזור עירוני ירצה, לרוב, רכב קטן המשתלב היטב בתנועה, וכן הלאה.

מומלץ לכל מתעניין להיכנס לסוכנות גרין קאר  אשר בה ניתן למצוא את המכוניות מהקטגוריות האלו ובעצם, מכל קטגוריה.

סוכנות רכב מקצועית מרושתת במקומות רבים ויכולה להשיג ללקוח רכב מדגם המועדף על ידו. הלקוח קובע את הרכב הרצוי לו על פי פרמטרים שונים, ובעיקר, על פי היכולת הכספית שלו. הוא מקבל אינפורמציה על מחיר הרכב מלוח יד שניה מעודכן ויכול לתכנן את הרכישה יחד עם נציגי סוכנות הרכב. כמובן, שנציג הסוכנות ידאג שהרכב יהיה במצב מכאני ופיזי תקין. בלוח רכב יד שניה ניתן לקבל אינפורמציה טכנית ואחרת לגבי עולם הרכב המשומש כולל פרטים על אופן הרכישה והאפשרויות המקובלות העומדות בפני הנהג. מידע זה חשוב מאוד  ומסייע לכל  מי שאיננו מתמצא בנושא. מומלץ לפנות לסוכנות רכב גרין קאר, לעיין בלוח יד שניה המצוי אצלה, לקבל פרטים על הרכב ולבצע רכישה בטוחה ומעולה.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2016
פולקסווגן גולף
2020
סובארו XV
2019
סוזוקי SX4 CROSSOVER
2017
רנו קליאו
2013
טויוטה אוריס היברידי
2016
סוזוקי ג'מינאי / JIMNY
2018
טויוטה RAV 4
2009
הונדה FR-V
2016
מאזדה 2
2019
קיה פיקנטו
2016
טויוטה יאריס
2019
סוזוקי SX4 CROSSOVER
2015
קיה ספורטאג'
2017
מאזדה CX-5
2023
קיה סלטוס
2018
אופל אסטרה

עמודים