מגוון אפשריות תשלום לקניית רכב חדש

 

 

שוק המכוניות בישראל מוצף בדגמי רכב רבים. המכונית הינה אביזר חיוני ושימושי ולמשפחות ישראליות רבות יש כיום לפחות מכונית אחת. המכונית משרתת את בעליה לנסיעה לעבודה, לסידורים, להקפצת ילדים לבתי ספר לבילויים וטיולים ועוד. כל בעל רכב היה רוצה מכונית המותאמת לצרכיו, ומשום כך, הוא צריך להקדיש מחשבה רבה וזמן ניכר לבחירה וקנייה של אחת כזאת. ניתן לרכוש מכונית חדשה או מכונית יד שנייה ואת התמורה לשלם במספר אופנים. בין המקובלים בהם הם: צ'קים, תשלומים ותשלום באמצעות כרטיס אשראי.


אם אתם מחפשים לקנות רכב בדרך המהירה והנוחה ביותר אנחנו כאן בשבילכם. לקבלת מידע מנציג שלנו חייגו: *8523 או תבואו לבקר בסניף שלנו, הרצל 28 ראשון לציון

קניית רכב בצ'קים

תהליך של קניית רכב הינו מורכב, יחסית, מאחר, ולרוב, מדובר ברכישה יקרה למדי. קיימות מכוניות מגוונות של יצרנים רבים וההחלטה הראשונה  היא על בחירת הדגם והיצרן המתאימים. יש יצרנים מרחבי  העולם. בחירת מכוניות מוכרות של יצרנים מובילים מספקת יתרונות שאינן מבוטלים לכל רוכש. הדבר מתבטא ברשת מוסכים מסודרת שמאפשרת שירות יעיל, בחלקים זולים, באפשרויות לרכוש באמצעות ליסינג, ביכולת החלפה עתידית ושדרוג לרכב חדש בצורה נוחה למדי ועוד. מעבר לכך, המחירים של הרכבים הללו נוחים, יחסית, וניתן לשלם עבורם גם בצ'קים. ניתן להזמין רכב חדש ולתת צ'ק כמקדמה, ולאחר מכן, את יתר התשלומים עד לקבלת הרכב. לפני מסירת הרכב יוודא המוכר שלצ'קים יש כיסוי והם אכן יכובדו.

קניית רכב בתשלומים

משווקי רכבים מעוניינים למכור כמה שיותר רכבים, ולכן, עושים כל מאמץ לאפשרי לשכנע את הקונה ואף לסייע לו. הם יחזיקו אולמות תצוגה מפוארים שמאכלסים אותם אנשי  מכירות מקצועיים. הם מפרסמים בדרכים שונות ומבצעים מבצעי מכירות עונתיים ואחרים. יש ארגונים אשר מקבלים תנאי מכירות נוחים מאוד בעת הרכישה. היות ומחירי רכבים חדשים הינם גבוהים, יחסית, אזי מוכנים רבים מהם למכור את הרכב בתשלומים. הדבר נוח גם לרוכשים. יש שיטת ליסינג מימוני ותפעולי. ליסינג מימוני מאפשר לרכוש את הרכב בתשלומים. כלומר: הרכב משועבד לחברת הליסינג והלקוח משלם תשלום חודשי שכולל את מחיר הרכב. ליסינג תפעולי כולל גם תשלום עבור הוצאות אחזקה שונות כמו: ביטוח, טיפולים ותיקונים ועוד. השיטה מאפשרת להחליף רכב לחדש מדי מספר שנים. חברות מסחריות רבות מאמצות שיטה זאת ומספקות לעובדים נבחרים שלהן מכוניות בשיטת ליסינג. אנשים פרטיים יכולים לקחת הלוואות נוחות מהבנקים ובאמצעותן לממן את הרכב. דרך אחרת היא לשלם את עלות הרכב בתשלומים, אבל אז הרוכשים יצטרכו לתת בטוחות מתאימות למוכרים.

קניית רכב בכרטיס אשראי

קניית רכב חדש הינה משימה כבדה למדי  במיוחד אם הרכב חדש וגדול. רכב משפחתי ממוצע עולה למעלה מ100000 ש"ח ולרבים יש קושי לממן אותו בתשלום אחד. אנשים אשר יש  להם כרטיס אשראי אחד לפחות יכולים לשלם את הרכב דרכו אבל, לצורך כך, הם זקוקים למסגרת אשראי גבוהה ביותר. במידה והיא קיימת יוכל המוכר למכור להם את הרכב ולחייב אותם באשראי. חברות האשראי אף נותנות הלוואות ללקוחותיהן ובאמצעות הלוואות אלו ניתן לממן רכישות שונות כולל רכבים חדשים. צריך לציין כי ניתן לרכוש בדרכים שונות אלו גם מכוניות מיד שנייה שנפוצות מאוד בשוק הישראלי. סוחרי רכב, חברות ליסינג, משווקי המכוניות עצמם ועוד רבים אחרים פעילים מאוד בשוק הרכב המשומש וניתן לרכוש דרכם מכוניות שונות ולשלם בצ'קים, בתשלומים ובכרטיסי אשראי. כמובן, שכל עסקה תאושר על ידי המוכר על פי מידת האמון שיש לו בקונה ועל סמך הביטחונות שהוא מספק לצורך תשלום שלא מתבצע במכה אחת. האפשרויות המגוונות הללו מסייעות מאוד ללקוחות רבים לרכוש מכוניות שמסיעות להם בהתנהלות היום יומית המורכבת.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים כאן

 

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2016
סיאט איביזה
2020
מאזדה 3
2018
סיאט אטקה
2021
טויוטה קאמרי
2011
יונדאי ולוסטר
2021
יונדאי אלנטרה
2018
יונדאי i30
2018
סקודה אוקטביה
2022
יונדאי אלנטרה
2021
מיצובישי אאוטלנדר
2017
פיג'ו 208
2016
רנו קליאו
2017
מיצובישי אטראז'
2019
יונדאי טוסון
2017
סוזוקי בלנו
10
ניסאן סנטרה

עמודים