מאמרים

רכב מליסינג עד 50000 ש"ח

מחפשים רכב חדש בלי להיכנס להוצאות גבוהות במיוחד? אצלנו בגרינקאר תמצאו מגוון רחב של רכבים עד 50000 ש"ח כולל אחריות והתחייבות בבדיקה לגיר, מנוע ושילדה.

מעוניין לקחת את הרכב לנסיעת מבחן? אין שום בעיה, חייגו עוד היום לתיאום פגישה.

קניית רכבים בחולון

סוכנות רכב גרינקאר מציעה מגוון רחב ואיכותי של רכבים למכירה בחולון. מגרש הרכבים שלנו ממוקם בלב העיר ראשון לציון ברחוב הרצל 28 ומכיל בתוכו עשרות רכבים לבחירה בשנתונים שונים, מטופלים, עם אחריות, רכבים מליסינג ועוד. ניתן לקבל במקום הצעות משתלמות למימון חלקי או מלא לכלל סוגיי הרכבים שלנו. כנסו עוד היום ונשמח לעמיד לרשותכם נציג שיתאים עבורכם את הרכב הטוב ביותר בשבילכם.

מימון לקניית רכב

סוכונות רכב גרינקאר מעמידה לרשותכם מגוון פתרונות מימון לקניית רכב חדש או ישן על מנת שתוכלו לקבל פריסת תשלומים נוחים לבחירתכם. אתם מוזמנים להגיע אלינו לסוכונות בראשון לציון לקבלת הצעה למימון הרכב או לפנות למוקד הטלפוני שלנו ולקבל שירות מקצועי ואישי מאחד מנציגינו.

מימון לרכב חדש

מעוניינים לקנות רכב חדש וצריכים מימון לרכב? כנסו לסוכנות רכב גרינקאר עוד היום, בחרו רכב חדש ממגוון הרכבים האיכותיים שלנו במגרש ונציג מטעמנו יציג בפניכם את אפשרויות המימון הטובות ביותר עבורכם. ניתן לפרוס את המימון ל100 תשלומים וללא מקדמה.

טרייד אין לרכב ישן

בשוק הרכבים בישראל קיים מגוון רחב של עסקאות טרייד אין לרכב ישן או חדש. כאשר אתם מגיעים לקנות רכב חדש ויש ברשותכם רכב קיים לרוב תרצו למכור אותו או להחליפו אצל סוכונות הרכב בה אתם מחילטים לבצע רכישה. סוכנויות ומגרשי רכב שונים יעשו הכל על מנת לתת לכםאת המחיר הנמוך עבור הרכב שלכם על מנת לבצע עסקה משתלמת עבורם ופחות לטובת הלקוח. חברת גרינקאר מציעה שירות טרייד אין לרכב ישן מהפכני ומשתלם עבורכם על מנת שתקבלו מחיר הוגן עבור הרכב שלכם על פי מחירו בשוק אפילו אם החלטתם לא לרכוש דרכינו רכב חדש. תהליך המכירה הינו פשוט לחלוטין ללא כל טירחה מיותרת עבורכם.

קניית רכב מליסינג

מחפשים לקנות רכב מליסינג עם נתונים איכותיים? חברת גרינקאר מציעה מגוון רחב של רכבים מליסינג מטופלים ברמה הגבוהה ביותר. בין מגוון הרכבים שלנו ניתן למצוא גם רכבים עם 0 קילומטר, מבעלות פרטית, רכבים מהשכרה, רכבים מסחריים ועוד. חברת גרין גאר מתחייבת לכל לקוח אחריות מלאה עבור הרכב אותו רכש לפי התנאים המקובלים בענף. כל הרכבים שלנו מטופלים בזמן ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר.

אם אתם מענויינים לבצע קניית רכב מליסינג מטופל, מתחוזק כולל אחריות הגעתם למקום הנכון.

מכירת רכב מליסינג

הליסינג הינה שיטת חכירת מכוניות המועדפת על ידי גופים עסקיים רבים בישראל. היא בעלת יתרונות רבים הן לחוכר והן למחכיר. היתרון העיקרי הוא בכך שהלקוח הרוכש אינו מממן את רכישת הרכב החדש במיידית אלא מקבלו בפריסה לאורך שנים, כאשר התקופה המקובלת היא ל 3 שנים. בתום התקופה הוא יכול לרכוש את הרכב על ידי השלמת מחירו או להחכיר אחר תחתיו. הרוב הגדול מעדיף את האופציה השנייה מסיבות רבות, וכך, נפלטות לשוק מכוניות טובות ואיכותיות עם ותק צעיר יחסית. חלקן הגדול נרכשות על ידי סוכנויות רכב משומש ומוכרות אותן הלאה ללקוחותיהן.

עמודים