מימון לרכב

בגרין קאר תוכל לקבל 100% מימון לקניית רכבך החדש. אנו מאמינים שתוכל לסדר את עניין התשלום לשביעות רצונך וסומכים על כך שתוכל בפריסת תשלומים מקסימלית לעמוד בהוצאה.

לצורך התאמת רכב עבורך אנו מגבים אותך בכמה אפשרויות מימון. תוכל לבצע עסקת טרייד אין אטרקטיבית( במחיר מחירון)על רכבך הישן וכך לצמצם בצורה משמעותית את הצורך בהבאת כסף נוסף.

תוכל לשלם חלק מהסכום עכשיו וחלק בתום תקופת התשלומים או כחלק משדרוג לרכב חדש כעבור כמה שנים. העניין המרכזי כאן הוא שאתה לא צריך להסתבך בהלוואות מיותרות מהבנק או מחברות כרטיסי האשראי.

 

תנאי מימון לרכב


היכנס לגרין קאר עוד היום וצא עם רכב חדש באפשרות מימון נוחה. תוכל לשלם בכל צורה: ההעברה בנקאית, בצ'ק או במזומן ולקבל את מספר תשלומים בהם אתה מעוניין כדי להשלים את התשלום.

בגרין קאר אנו מחויבים לך כלקוח מרגע הגעתך למשרדינו ולאתר המכירות ולאורך כל השנים בהם אתה נחשב לקוח שלנו. כלקוח חוזר תהנה מיחס אישי וקבלת עדכונים על רכבים טובים במידה ותהיה מעוניין להחליף את הרכב לאחר.

אם חיפשת את חברה האיכותית שתעניק לך יחס אישי ואפשרות מימון נוחה הגעת למקום הנכון. גרין קאר מאפשרת לך להיכנס ולצאת באותו יום עם רכב חדש.

בוא צא עם רכב. זה פשוט כמו שזה נשמע. יש לך תקציב מסוים והרכב עולה יותר? אנו נכין עבורך אפשרות מימון כדאית בה תוכל לעמוד בכבוד. מאות רכבים במגוון מחירים שמהם וודאי ימצא הרכב המתאים עבורך.

מימון אטרקטיבי ומבחר מכוניות גדול: מה צריך יותר כשמדובר בשדרוג כלי רכב. כל הרכבים בטוחים ולאחר בדיקה, ספר טיפולים ובפריסת תשלומים מקסימלית. בוא לגרין קאר וצא באותו היום עם רכב חדש לך ולמשפחתך.

השאר את רכבך הישן וצא עם רכב חדש באותו היום: את יתרת התשלום תקבל בפריסה ארוכת טווח שתבטיח לך הוצאה מינימלית עבור רכב ישן בתמורה לרכבך המשומש. צור קשר לפרטים נוספים על מבצעים שבועיים ומכוניות שכדאי לחטוף לפני שיימכרו ביום יומיים הקרובים.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2021
קיה פיקנטו
2013
מיצובישי אאוטלנדר
2019
סוזוקי ויטרה
2018
דאצ'יה דאסטר
2011
דייהטסו סיריון
2015
סקודה אוקטביה
2015
פיג'ו 208
2013
פיג'ו 508
2017
סובארו XV
2014
אופל אינסיגניה
2018
יונדאי טוסון
2017
הונדה ג'אז
2021
אאודי אאודי A4 למכירה
2016
יונדאי אלנטרה
2019
מאזדה 3
2014
טויוטה קורולה

עמודים