מאמרים

טרייד אין לרכב ישן

בשוק הרכבים בישראל קיים מגוון רחב של עסקאות טרייד אין לרכב ישן או חדש. כאשר אתם מגיעים לקנות רכב חדש ויש ברשותכם רכב קיים לרוב תרצו למכור אותו או להחליפו אצל סוכונות הרכב בה אתם מחילטים לבצע רכישה. סוכנויות ומגרשי רכב שונים יעשו הכל על מנת לתת לכםאת המחיר הנמוך עבור הרכב שלכם על מנת לבצע עסקה משתלמת עבורם ופחות לטובת הלקוח. חברת גרינקאר מציעה שירות טרייד אין לרכב ישן מהפכני ומשתלם עבורכם על מנת שתקבלו מחיר הוגן עבור הרכב שלכם על פי מחירו בשוק אפילו אם החלטתם לא לרכוש דרכינו רכב חדש. תהליך המכירה הינו פשוט לחלוטין ללא כל טירחה מיותרת עבורכם.

קניית רכב מליסינג

מחפשים לקנות רכב מליסינג עם נתונים איכותיים? חברת גרינקאר מציעה מגוון רחב של רכבים מליסינג מטופלים ברמה הגבוהה ביותר. בין מגוון הרכבים שלנו ניתן למצוא גם רכבים עם 0 קילומטר, מבעלות פרטית, רכבים מהשכרה, רכבים מסחריים ועוד. חברת גרין גאר מתחייבת לכל לקוח אחריות מלאה עבור הרכב אותו רכש לפי התנאים המקובלים בענף. כל הרכבים שלנו מטופלים בזמן ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר.

אם אתם מענויינים לבצע קניית רכב מליסינג מטופל, מתחוזק כולל אחריות הגעתם למקום הנכון.

מכירת רכב מליסינג

הליסינג הינה שיטת חכירת מכוניות המועדפת על ידי גופים עסקיים רבים בישראל. היא בעלת יתרונות רבים הן לחוכר והן למחכיר. היתרון העיקרי הוא בכך שהלקוח הרוכש אינו מממן את רכישת הרכב החדש במיידית אלא מקבלו בפריסה לאורך שנים, כאשר התקופה המקובלת היא ל 3 שנים. בתום התקופה הוא יכול לרכוש את הרכב על ידי השלמת מחירו או להחכיר אחר תחתיו. הרוב הגדול מעדיף את האופציה השנייה מסיבות רבות, וכך, נפלטות לשוק מכוניות טובות ואיכותיות עם ותק צעיר יחסית. חלקן הגדול נרכשות על ידי סוכנויות רכב משומש ומוכרות אותן הלאה ללקוחותיהן.

קניית רכב במימון מלא

הרכב משמש למטרות שונות ובלעדיו קשה מאוד להתנהל על בסיס יום יומי. זאת הסיבה לכך שעל כבישי הארץ נוסעות מאות אלפי מכוניות. למשפחות רבות יש לפחות רכב אחד, מעסיקים מספקים לעובדים נבחרים שלהם רכבים. עסקים זקוקים לרכבים לפעילותם וכן הלאה. מחירי מכוניות בישראל נחשבות ליקרים מאוד בגלל המיסוי הגבוה המוטל עליהם. בגלל סיבה זאת וסיבות אחרות נוספות מעדיפים רבים לרכוש מכוניות משומשות. העניין הוא, שרכישה של רכב יש שנייה מגורם או מבן אדם שאינו מוכר מסוכנת בגלל סיבות רבות.

לימוד נהיגה על רכב ירוק

היום, המודעות לחשיבותה של איכות הסביבה לחיינו ולחיי הדורות הבאים היא גבוהה מאוד. לא רק פריקים של טבע ואקולוגיה מתעניינים בתחום ועושים מאמצים כדי לשנות, אלא הנושא הפך לנחלת הכלל. היום גם ידוע עד כמה רכבים סטנדרטיים גורמים לזיהום האוויר והסביבה בכלל. לכן, ניתן לראות על הכבישים יותר רכבים ירוקים אשר מזהמים פחות.

מהם רכבים ירוקים?

סוזוקי ליאנה משומש או חדש?

חובבי המותג סוזוקי, שמכירים את דגמי האלטו, הספלאש, הגרנד ויטרה וכל היתר זוכרים בחיבה גם לא מעט דגמים שנים יותר. גם היום, בשוק המשומשות, שמור לסוזוקי מקום של כבוד עם שמות כמו סוויפט או סוזוקי ליאנה.

בשורות הבאות נזכיר מדוע ליאנה של סוזוקי נחשבת עדין למבוקשת בשוק המשומשות המשפחתיות.

משפחתית משתלמת

סיאט איביזה הדרך אל האושר

בשנים האחרונות הפכו הרכבים הקטנים, בעלי הממדים הצנועים, להרבה יותר מבוקשים. דבר זה נכון, אגב, לא רק לגבי צעירים וצעירות, שעבורם לא יכול לבוא בחשבון דגם של רכב גדול מטעמי תקציב. יותר ויותר זוגות ומשפחות ובהם כאלה שמחפשים רכב שני (או אפילו יחיד) מגלים העדפה לדגמים מעלי ממדים צנועים וביצועים סבירים.

בשורות הבאות נבחן בקצרה את הפרטים החשובים לגבי סיאט איביזה, מקטגוריית המכוניות הקטנות.

טרייד אין במחיר מחירון

העיקרון הבסיסי של עסקת טרייד אין פשוט להבנה באופן יחסי: האדם מוסר את הרכב הקיים שלו לחברת הטרייד אין, כאשר השווי שלו מקוזז ממחיר המכירה של רכב חדש. מה שחשוב להדגיש הוא שכאשר נכנסים לעובי הקורה, מבחינים במאפיינים שאינם מובנים מאליהם כלל, אשר יש לתת עליהם את הדעת. המאמר הבא מתייחס למחירים המאפיינים את העסקה, הן בכל הנוגע לרכב הישן והן ביחס לרכב החדש. מה הקשר ביניהם לבין מחיר המחירון? המאמר הבא מתייחס לנקודה הזו בדיוק.

אפשרויות מימון לרכב

רכישת רכב היא אחת המשמעותיות שהאדם מבצע בחייו – שניה רק לרכישת הדירה, למעשה. עקב סכומי הכסף העצומים שנכנסים כאן לתוך המשוואה, ברור שאין המדובר ברכישה פשוטה כלל וכלל, כאשר הצורך הבסיסי הוא בהון ראשוני בשיעור עצום. אלא שגם בתנאים האלה ניתן למצוא פתרונות יעילים, הנחשבים לנוחים מבחינה כלכלית, וזאת בדמותן של שלל אפשרויות מימון לרכב. לפניכם סקירה של אפשרויות המימון הנפוצות ביותר.

עמודים