מימון לרכב

בגרין קאר תוכל לקבל 100% מימון לקניית רכבך החדש. אנו מאמינים שתוכל לסדר את עניין התשלום לשביעות רצונך וסומכים על כך שתוכל בפריסת תשלומים מקסימלית לעמוד בהוצאה.

לצורך התאמת רכב עבורך אנו מגבים אותך בכמה אפשרויות מימון. תוכל לבצע עסקת טרייד אין אטרקטיבית( במחיר מחירון)על רכבך הישן וכך לצמצם בצורה משמעותית את הצורך בהבאת כסף נוסף.

תוכל לשלם חלק מהסכום עכשיו וחלק בתום תקופת התשלומים או כחלק משדרוג לרכב חדש כעבור כמה שנים. העניין המרכזי כאן הוא שאתה לא צריך להסתבך בהלוואות מיותרות מהבנק או מחברות כרטיסי האשראי.

 

תנאי מימון לרכב


היכנס לגרין קאר עוד היום וצא עם רכב חדש באפשרות מימון נוחה. תוכל לשלם בכל צורה: ההעברה בנקאית, בצ'ק או במזומן ולקבל את מספר תשלומים בהם אתה מעוניין כדי להשלים את התשלום.

בגרין קאר אנו מחויבים לך כלקוח מרגע הגעתך למשרדינו ולאתר המכירות ולאורך כל השנים בהם אתה נחשב לקוח שלנו. כלקוח חוזר תהנה מיחס אישי וקבלת עדכונים על רכבים טובים במידה ותהיה מעוניין להחליף את הרכב לאחר.

אם חיפשת את חברה האיכותית שתעניק לך יחס אישי ואפשרות מימון נוחה הגעת למקום הנכון. גרין קאר מאפשרת לך להיכנס ולצאת באותו יום עם רכב חדש.

בוא צא עם רכב. זה פשוט כמו שזה נשמע. יש לך תקציב מסוים והרכב עולה יותר? אנו נכין עבורך אפשרות מימון כדאית בה תוכל לעמוד בכבוד. מאות רכבים במגוון מחירים שמהם וודאי ימצא הרכב המתאים עבורך.

מימון אטרקטיבי ומבחר מכוניות גדול: מה צריך יותר כשמדובר בשדרוג כלי רכב. כל הרכבים בטוחים ולאחר בדיקה, ספר טיפולים ובפריסת תשלומים מקסימלית. בוא לגרין קאר וצא באותו היום עם רכב חדש לך ולמשפחתך.

השאר את רכבך הישן וצא עם רכב חדש באותו היום: את יתרת התשלום תקבל בפריסה ארוכת טווח שתבטיח לך הוצאה מינימלית עבור רכב ישן בתמורה לרכבך המשומש. צור קשר לפרטים נוספים על מבצעים שבועיים ומכוניות שכדאי לחטוף לפני שיימכרו ביום יומיים הקרובים.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2012
יונדאי i20
2014
פיג'ו 508
2016
קיה פיקנטו
2014
הונדה CR-V
2013
סוזוקי SX4
2015
הונדה סיוויק
2015
סיאט איביזה
2013
פיג'ו 508
2010
דייהטסו סיריון
2017
סקודה אוקטביה
2013
מאזדה 2
2010
מיצובישי לנסר
2013
יונדאי i30
205
סיאט לאון
2017
קיה פורטה
2015
מאזדה 3

Pages