מימון לרכב

בגרין קאר תוכל לקבל 100% מימון לקניית רכבך החדש. אנו מאמינים שתוכל לסדר את עניין התשלום לשביעות רצונך וסומכים על כך שתוכל בפריסת תשלומים מקסימלית לעמוד בהוצאה.

לצורך התאמת רכב עבורך אנו מגבים אותך בכמה אפשרויות מימון. תוכל לבצע עסקת טרייד אין אטרקטיבית( במחיר מחירון)על רכבך הישן וכך לצמצם בצורה משמעותית את הצורך בהבאת כסף נוסף.

תוכל לשלם חלק מהסכום עכשיו וחלק בתום תקופת התשלומים או כחלק משדרוג לרכב חדש כעבור כמה שנים. העניין המרכזי כאן הוא שאתה לא צריך להסתבך בהלוואות מיותרות מהבנק או מחברות כרטיסי האשראי.

 

תנאי מימון לרכב


היכנס לגרין קאר עוד היום וצא עם רכב חדש באפשרות מימון נוחה. תוכל לשלם בכל צורה: ההעברה בנקאית, בצ'ק או במזומן ולקבל את מספר תשלומים בהם אתה מעוניין כדי להשלים את התשלום.

בגרין קאר אנו מחויבים לך כלקוח מרגע הגעתך למשרדינו ולאתר המכירות ולאורך כל השנים בהם אתה נחשב לקוח שלנו. כלקוח חוזר תהנה מיחס אישי וקבלת עדכונים על רכבים טובים במידה ותהיה מעוניין להחליף את הרכב לאחר.

אם חיפשת את חברה האיכותית שתעניק לך יחס אישי ואפשרות מימון נוחה הגעת למקום הנכון. גרין קאר מאפשרת לך להיכנס ולצאת באותו יום עם רכב חדש.

בוא צא עם רכב. זה פשוט כמו שזה נשמע. יש לך תקציב מסוים והרכב עולה יותר? אנו נכין עבורך אפשרות מימון כדאית בה תוכל לעמוד בכבוד. מאות רכבים במגוון מחירים שמהם וודאי ימצא הרכב המתאים עבורך.

מימון אטרקטיבי ומבחר מכוניות גדול: מה צריך יותר כשמדובר בשדרוג כלי רכב. כל הרכבים בטוחים ולאחר בדיקה, ספר טיפולים ובפריסת תשלומים מקסימלית. בוא לגרין קאר וצא באותו היום עם רכב חדש לך ולמשפחתך.

השאר את רכבך הישן וצא עם רכב חדש באותו היום: את יתרת התשלום תקבל בפריסה ארוכת טווח שתבטיח לך הוצאה מינימלית עבור רכב ישן בתמורה לרכבך המשומש. צור קשר לפרטים נוספים על מבצעים שבועיים ומכוניות שכדאי לחטוף לפני שיימכרו ביום יומיים הקרובים.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2015
מאזדה 3 צורה חדשה
2015
מאזדה 6
2016
יונדאי I25
2014
מאזדה CX-5
2017
ניסאן אקסטריל
2014
יונדאי I35
2015
יונדאי I35
2012
סקודה פאביה
2013
פורד פוקוס
2016
סקודה OCTAVIA TSI
2015
סקודה OCTAVIA TSI
2014
קיה ריו
2016
סובארו B4
2016
פורד אדג'
2016
שברולט קרוז
2015
שברולט קרוז

Pages