סוזוקי ליאנה משומש או חדש?

חובבי המותג סוזוקי, שמכירים את דגמי האלטו, הספלאש, הגרנד ויטרה וכל היתר זוכרים בחיבה גם לא מעט דגמים שנים יותר. גם היום, בשוק המשומשות, שמור לסוזוקי מקום של כבוד עם שמות כמו סוויפט או סוזוקי ליאנה.

בשורות הבאות נזכיר מדוע ליאנה של סוזוקי נחשבת עדין למבוקשת בשוק המשומשות המשפחתיות.

משפחתית משתלמת

עבור רבים סימלה סוזוקי ליאנה דוגמא טובה מאוד של רכב משפחתי שהוא מותג יפני. עד היום ישנם רבים שלא מוכנים לשמוע על רכב שאיננו מתוצרת יפנית, עם אמינות ואיכות בלתי מתפשרים. ליאנה של סוזוקי, ששווקה בהצלחה החל משנת 2003 זכתה לכמה גרסאות טובות מאוד, במשך חמש השנים הבאות. בארץ ניתן היה למצוא אותה כחדשה בגרסאות של ארבע או חמש דלתות, עם גיר אוטומטי מוצלח למדי. 

בשנות השיא שלה נחשבה הליאנה למכונית משפחתית משתלמת, עם תג מחיר סביר ולמעשה הרבה יותר מכך. בזכות האמינות הבלתי מתפשרת, יש לה עדיין מעמד חזק גם היום, בקרב חובבי העסקאות המשתלמות ברכבים המשומשים.

דגמי סוזוקי ליאנה למכירה

כמו שהישראלים אוהבים

העיצוב של סוזוקי ליאנה מתאים מאוד לטעם הישראלי. אי אפשר לומר שזהו עיצוב עם שאר רוח או מעוף יוצא מגדר הרגיל. יחד עם זאת, זהו גם לא עיצוב שנחשב למיושן, גם כאשר מדובר על מכונית ותיקה, שכבר גמאה אי אילו קילומטרים.

נקודת החוזק של המכונית מצוי כמובן בשימושיות שלה, בתא המטען הנוח, במרווח הפנימי הנעים. החיסרון הברור טמון באבזור של אמצעי בטיחות לוקה בחסר לעומת הדגמים החדשים של סוזוקי. יחד עם זאת, אחיזת הכביש הטובה, שדה הראיה המוצלח והנוכחות היציבה מעניקה פיצוי מספק. בשורה התחתונה, ליאנה היא אומנם מותג ותיק מבית היוצר היפני, אבל היא עדיין רלוונטית לנהגים חדשים צעירים, בתור רכב שני למשפחה וכן לבעלי תקציב מוגבל.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2014
טויוטה קורולה
2013
פורד Focus station
2015
מיצובישי LANCER SPORTBAC
2013
רנו פלואנס
2014
סקודה סופרב TSI
2014
יונדאי i20
2002
סוזוקי בלנו
2013
הונדה סיוויק
2014
ניסאן micra
2012
יונדאי i20
2011
ניסאן JUKE
2010
דייהטסו סיריון
2014
סקודה OCTAVIA TSI
2008
יונדאי טוסון
2008
מיצובישי לנסר
2014
רנו פלואנס

עמודים