סוזוקי ליאנה משומש או חדש?

חובבי המותג סוזוקי, שמכירים את דגמי האלטו, הספלאש, הגרנד ויטרה וכל היתר זוכרים בחיבה גם לא מעט דגמים שנים יותר. גם היום, בשוק המשומשות, שמור לסוזוקי מקום של כבוד עם שמות כמו סוויפט או סוזוקי ליאנה.

בשורות הבאות נזכיר מדוע ליאנה של סוזוקי נחשבת עדין למבוקשת בשוק המשומשות המשפחתיות.

משפחתית משתלמת

עבור רבים סימלה סוזוקי ליאנה דוגמא טובה מאוד של רכב משפחתי שהוא מותג יפני. עד היום ישנם רבים שלא מוכנים לשמוע על רכב שאיננו מתוצרת יפנית, עם אמינות ואיכות בלתי מתפשרים. ליאנה של סוזוקי, ששווקה בהצלחה החל משנת 2003 זכתה לכמה גרסאות טובות מאוד, במשך חמש השנים הבאות. בארץ ניתן היה למצוא אותה כחדשה בגרסאות של ארבע או חמש דלתות, עם גיר אוטומטי מוצלח למדי. 

בשנות השיא שלה נחשבה הליאנה למכונית משפחתית משתלמת, עם תג מחיר סביר ולמעשה הרבה יותר מכך. בזכות האמינות הבלתי מתפשרת, יש לה עדיין מעמד חזק גם היום, בקרב חובבי העסקאות המשתלמות ברכבים המשומשים.

דגמי סוזוקי ליאנה למכירה

כמו שהישראלים אוהבים

העיצוב של סוזוקי ליאנה מתאים מאוד לטעם הישראלי. אי אפשר לומר שזהו עיצוב עם שאר רוח או מעוף יוצא מגדר הרגיל. יחד עם זאת, זהו גם לא עיצוב שנחשב למיושן, גם כאשר מדובר על מכונית ותיקה, שכבר גמאה אי אילו קילומטרים.

נקודת החוזק של המכונית מצוי כמובן בשימושיות שלה, בתא המטען הנוח, במרווח הפנימי הנעים. החיסרון הברור טמון באבזור של אמצעי בטיחות לוקה בחסר לעומת הדגמים החדשים של סוזוקי. יחד עם זאת, אחיזת הכביש הטובה, שדה הראיה המוצלח והנוכחות היציבה מעניקה פיצוי מספק. בשורה התחתונה, ליאנה היא אומנם מותג ותיק מבית היוצר היפני, אבל היא עדיין רלוונטית לנהגים חדשים צעירים, בתור רכב שני למשפחה וכן לבעלי תקציב מוגבל.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2014
סקודה ראפיד TSI
2010
סקודה סופרב TSI
1999
טויוטה לנד קרוז
2007
שברולט Optra
2008
מאזדה 3
2016
יונדאי I35
2016
יונדאי i20
2014
ניסאן JUKE
2015
שברולט סוניק
2015
פיאט QUBO
2010
סוזוקי אלטו
2015
פורד אקספלורר
2016
ניסאן micra
2015
סיטרואן ברלינגו
2011
סקודה אוקטביה
2008
סיטרואן C4

עמודים