סוזוקי ליאנה משומש או חדש?

חובבי המותג סוזוקי, שמכירים את דגמי האלטו, הספלאש, הגרנד ויטרה וכל היתר זוכרים בחיבה גם לא מעט דגמים שנים יותר. גם היום, בשוק המשומשות, שמור לסוזוקי מקום של כבוד עם שמות כמו סוויפט או סוזוקי ליאנה.

בשורות הבאות נזכיר מדוע ליאנה של סוזוקי נחשבת עדין למבוקשת בשוק המשומשות המשפחתיות.

משפחתית משתלמת

עבור רבים סימלה סוזוקי ליאנה דוגמא טובה מאוד של רכב משפחתי שהוא מותג יפני. עד היום ישנם רבים שלא מוכנים לשמוע על רכב שאיננו מתוצרת יפנית, עם אמינות ואיכות בלתי מתפשרים. ליאנה של סוזוקי, ששווקה בהצלחה החל משנת 2003 זכתה לכמה גרסאות טובות מאוד, במשך חמש השנים הבאות. בארץ ניתן היה למצוא אותה כחדשה בגרסאות של ארבע או חמש דלתות, עם גיר אוטומטי מוצלח למדי. 

בשנות השיא שלה נחשבה הליאנה למכונית משפחתית משתלמת, עם תג מחיר סביר ולמעשה הרבה יותר מכך. בזכות האמינות הבלתי מתפשרת, יש לה עדיין מעמד חזק גם היום, בקרב חובבי העסקאות המשתלמות ברכבים המשומשים.

דגמי סוזוקי ליאנה למכירה

כמו שהישראלים אוהבים

העיצוב של סוזוקי ליאנה מתאים מאוד לטעם הישראלי. אי אפשר לומר שזהו עיצוב עם שאר רוח או מעוף יוצא מגדר הרגיל. יחד עם זאת, זהו גם לא עיצוב שנחשב למיושן, גם כאשר מדובר על מכונית ותיקה, שכבר גמאה אי אילו קילומטרים.

נקודת החוזק של המכונית מצוי כמובן בשימושיות שלה, בתא המטען הנוח, במרווח הפנימי הנעים. החיסרון הברור טמון באבזור של אמצעי בטיחות לוקה בחסר לעומת הדגמים החדשים של סוזוקי. יחד עם זאת, אחיזת הכביש הטובה, שדה הראיה המוצלח והנוכחות היציבה מעניקה פיצוי מספק. בשורה התחתונה, ליאנה היא אומנם מותג ותיק מבית היוצר היפני, אבל היא עדיין רלוונטית לנהגים חדשים צעירים, בתור רכב שני למשפחה וכן לבעלי תקציב מוגבל.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2013
פורד פוקוס
2015
קיה Picanto SPORT
2011
קיה פיקנטו
2009
פולקסווגן פאסאט TSI
2010
מאזדה 3
2011
פורד פיאסטה
2014
ניסאן micra
2010
מאזדה 3
2008
פולקסווגן TIGUAN TSI
2014
קיה פורטה
2012
פורד Focus station
2008
יונדאי i30
2013
טויוטה קורולה
2013
טויוטה אייגו
2014
סקודה OCTAVIA TSI
2010
פיג'ו 207

עמודים