מאה אחוז מימון לרכב

רכישת רכב, ובוודאי רכב חדיש, כרוכה בסכומי כסף עצומים, המגיעים לעשרות או מאות אלפי שקלים. המשמעות הישירה של כך היא שלא מעט אנשים המעוניינים לבצע את הרכישה מוצאים עצמם אובדי עצות, ולו מכיוון שאין באמתחתם את ההון הראשוני המאפשר לבצע את העסקה. החדשות הטובות הן שבאמצעות פתרונות מימון לרכב, המוצעים על ידי גורמים שונים בשדה המשחק, ניתן להקל על המשוואה הכלכלית בצורה ניכרת. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על מאה אחוז מימון לרכב.

עסקת מאה אחוז מימון לרכב

 

המאפיינים העיקריים של העסקה

כשמדברים על מימון לרכב, מתכוונים בעיקרו של דבר להלוואה, הניתנת בגובה של אחוזים מסוימים ממחיר הרכב – 100% מהשווי שלו, במקרה הזה. את ההלוואה עשויים להעניק גורמים מגוונים, דוגמת חברות רכב, חברת ליסינג, בנקים או חברות אשראי, כאשר עקב סכומי הכסף המשמעותיים שנכנסים לתמונה דגש מרכזי מושם על פריסת תשלומים ארוכה במיוחד, שמגיעה לרוב למספר שנים לפחות. למעשה, יש לא מעט קווי דמיון בין פריסה שכזו לבין המשכנתא, אם כי סכומי הכסף הכרוכים ברכישת דירה הם, כמובן, גבוהים עוד יותר.

מבחינה השוואתית, אפשר לראות שעל לפני שנים ספורות, האפשרות של מאה אחוז מימון לרכב הייתה שכיחה הרבה פחות, ולו מכיוון שהדבר כרוך בסיכון מסוים עבור החברות המציעות את העסקה. כיום, עם הקשיים של רכישת רכב, גבר הביקוש לעסקאות מהסוג הזה, מה שהביא גם להגמשת התנאים. בכל זאת, יש להדגיש כי מימון מלא לרכב ניתן כיום בעיקר, אם לא רק, עבור דגמי רכב מיד ראשונה, כאשר במקרה של רכב מיד שנייה המימון מגיע "רק" עד לכ-70% מהשווי הנוכחי של הרכב.

 

ממה נדרש להיזהר?

יחד עם הנאמר מעלה, ביצוע עסקת מימון בגובה מלוא שווי הרכב כוללת בתוכה מספר סיכונים, אשר כדי למנוע אותם יש להקפיד על מספר דגשים. חשוב לוודא כי הסכום המוצע עבור הרכב הגיוני, בהתאם לתנאי התשלום של היום, ולראות האם ישנה התייחסות מסוימת לנושא של ירידת הרכב שלו – למשל, כאשר מתגלה פגם. יש לבחון לעומק את פרטי ההסכם, למשל בכל הנוגע לריבית עבור התשלומים, ולוודא שהם לא הופכים את העסקה ליקרה יותר, בסופו של יום.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2014
טויוטה קורולה
2013
פורד Focus station
2015
מיצובישי LANCER SPORTBAC
2013
רנו פלואנס
2014
סקודה סופרב TSI
2014
יונדאי i20
2002
סוזוקי בלנו
2013
הונדה סיוויק
2014
ניסאן micra
2012
יונדאי i20
2011
ניסאן JUKE
2010
דייהטסו סיריון
2014
סקודה OCTAVIA TSI
2008
יונדאי טוסון
2008
מיצובישי לנסר
2014
רנו פלואנס

עמודים