טרייד אין רכבים

עסקת טרייד אין לרכב הפכה לאפשרות מקובלת במיוחד במרוצת השנים, כאשר המהות העיקרית שלה ברורה: לאפשר לכל אדם שיש באמתחתו רכב לבצע "שדרוג" לדגם חדיש יותר, בהליך פשוט ונוח. אלא ששדה המשחק של טרייד אין לרכבים נחשב לרחב בכל קנה מידה, עם שלל היבטים שצריכים להיכנס לתוך תמונת ביצוע העסקה. המאמר הבא מנסה לעשות לכם קצת סדר בבלגאן.

מהי עסקת טרייד אין?

עסקת טרייד אין לרכבים, כפי שנרמז מעלה, נעשית אל מול חברות הפועלות בשדה המשחק. על פי עסקה שכזו, הרכב שנמצא בחזקתו של האדם מועבר, או למעשה נמכר, לחברת הטרייד אין, וזאת בהתאם לשווי הנוכחי שלו, כפי שמוערך על ידי שמאי רכב. הסכום שנקבע עומד לרשות הלקוח לרכישת רכב חדיש מבין אלה שמציעה חברת הטרייד אין, כאשר הסכום המקוזז ממחיר המחירון אמור להפוך את העסקה לפשוטה הרבה יותר לביצוע מבחינה כלכלית.

כבר מעצם הגדרה זו, אפשר ללמוד על מעלה מרכזית ביותר של טרייד אין רכבים: העובדה שהיא יכולה לחסוך לא רק כספים, אלא גם זמן ומאמצים – וכידוע, זמן עשוי להיות שווה לא מעט כסף. אחרי הכול, הנהג לא צריך להשקיע חודשים ארוכים במכירת הרכב הישן שלו, עם כל ההיבטים הנדרשים לצורך זה: החל מפרסום מודעה, דרך התקשרות עם רוכשים פוטנציאליים ועד לשלבים הסופיים של ניהול המשא ומתן. כאשר חברת הטרייד אין אכן אמינה גדלים הסיכויים שהיא תציע סכומים הוגנים לכל הדעות, כאשר בלא מעט מקרים אפשרות המיקוח עם אנשיה קיימת גם קיימת.

המפתח לעסקה המוצלחת

יחד עם הפשטות היחסית של עסקאות טרייד אין, ברור שיש דגשים אליהם יש להתייחס לפני ובמהלך ההתקשרות אל מול החברה האמורה. חשוב לבחון את המוניטין של החברה ולוודא שהיא מנוסה בתחום: חברה ששמה הופך לפניה תציע, כמעט תמיד, עסקאות משתלמות יותר. יש לסקור את צי כלי הרכב שמציעה החברה למכירה, שרצוי שיהיה רחב ככל האפשר, וכן את אופני התשלום. ניתן בהחלט למצוא חברות המאפשרות לבחור בין מספר אפיקי תשלום, למשל בכל הנוגע למספר התשלומים או לאופן הפריסה שלהם.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2013
פורד פוקוס
2015
קיה Picanto SPORT
2011
קיה פיקנטו
2009
פולקסווגן פאסאט TSI
2010
מאזדה 3
2011
פורד פיאסטה
2014
ניסאן micra
2010
מאזדה 3
2008
פולקסווגן TIGUAN TSI
2014
קיה פורטה
2012
פורד Focus station
2008
יונדאי i30
2013
טויוטה קורולה
2013
טויוטה אייגו
2014
סקודה OCTAVIA TSI
2010
פיג'ו 207

עמודים