טרייד אין במחיר מחירון

העיקרון הבסיסי של עסקת טרייד אין פשוט להבנה באופן יחסי: האדם מוסר את הרכב הקיים שלו לחברת הטרייד אין, כאשר השווי שלו מקוזז ממחיר המכירה של רכב חדש. מה שחשוב להדגיש הוא שכאשר נכנסים לעובי הקורה, מבחינים במאפיינים שאינם מובנים מאליהם כלל, אשר יש לתת עליהם את הדעת. המאמר הבא מתייחס למחירים המאפיינים את העסקה, הן בכל הנוגע לרכב הישן והן ביחס לרכב החדש. מה הקשר ביניהם לבין מחיר המחירון? המאמר הבא מתייחס לנקודה הזו בדיוק.

המאפיינים העיקריים של טרייד אין במחיר מחירון

כאמור, המשוואה הכלכלית של עסקת טרייד אין מתחשבת בשני רכבים שונים, לגבי כל אחד מהם שאיפות שונות. כשזה נוגע לרכב המשומש, עסקת הטרייד אין מתחשבת הן במדדים ה"אובייקטיביים" של הרכב (יצרנית, דגן, שנת ייצור, נפח מנוע, סוג תיבת ההילוכים וכיוצא בזה) והן במדדים הנוגעים כבר לשימוש הספציפי שנעשה בו במרוצת השנים: הקילומטראז' שהרכב עבר, מספר הבעלויות שלו, היסטוריית התאונות שלו, מצב הרכב הנוכחי וכיוצא בזה. ההערכה נעשית על ידי שמאי רכב מוסמכים, בין אם חיצוניים ובין אם כאלה הפועלים בשיתוף פעולה עם חברת הטרייד אין.

טרייד אין במחיר מחירון

ומה באשר לכלי הרכב החדישים, הנרכשים על ידי הלקוח? ובכן, במצב הזה החיפוש נראה פשוט יותר, שעה שלכל רכב יש את המחירון שלו. עם זאת, מדיניות החברה אינה קבועה ביחס לעלות הרכב, ביחס לאותו מחירון: לרוב תתבצע עסקת טרייד אין במחיר מחירון, ללא סטיות לכאן או לכאן, אם כי גם מחירים הגבוהים או נמוכים ממנו, בהתאם למאפייני העסקה, מתקבלים על הדעת.

המפתח לבחירת העסקה האידיאלית

כאשר מבצעים עסקת טרייד אין, בלי קשר לסוגה או לכלי הרכב הספציפיים, חשוב לתת את הדעת על הגורם העומד מאחורי העסקה. יש לבחון היטב את המוניטין והניסיון של החברה, כאשר שמה של חברת טרייד אין בהחלט צריך ללכת לפניה. גם כשזה נוגע להסכם הספציפי, חשוב לסקור היטב את כל אחד מהסעיפים שלו – אין לשכוח שהעסקה מכניסה לתמונה סכומי כסף עצומים, כך שההשפעה שלה על האדם היא לפרק זמן ארוך בכל קנה מידה.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2014
יונדאי I35
2012
יונדאי i30
2016
nissan קשקאי
2015
קיה פיקנטו
2016
קיה ספורטאג'
2010
סובארו B4
2001
פורד פוקוס
2015
פורד אקספלורר
2017
סקודה סופרב TSI
2017
קיה ספורטאג'
2010
מאזדה 3
2015
קיה סיד סטיישן
2015
טויוטה קורולה
2015
קיה ספורטאג'
2015
סוזוקי אלטו
2014
פולריס RZR 900

עמודים