אפשרויות מימון לרכב

רכישת רכב היא אחת המשמעותיות שהאדם מבצע בחייו – שניה רק לרכישת הדירה, למעשה. עקב סכומי הכסף העצומים שנכנסים כאן לתוך המשוואה, ברור שאין המדובר ברכישה פשוטה כלל וכלל, כאשר הצורך הבסיסי הוא בהון ראשוני בשיעור עצום. אלא שגם בתנאים האלה ניתן למצוא פתרונות יעילים, הנחשבים לנוחים מבחינה כלכלית, וזאת בדמותן של שלל אפשרויות מימון לרכב. לפניכם סקירה של אפשרויות המימון הנפוצות ביותר.

קבלת הלוואה

כשמדברים על פתרונות מימון, התרחיש העיקרי שעולה לנגד העיניים, ובצדק גמור, הוא קבלת הלוואה מגורם פיננסי, או לחילופין כזה הפועל בתוך תחום הרכב. ניתן לקבל כיום הלוואת המגיעות עד למלוא סכום הרכב, במקרה של כלי רכב חדישים, בעוד שעבור רכבים מיד שנייה המימון עומד על כ-70% ממחיר הרכישה. על כל פנים, היות וסכומי הכסף גם כך נוטים להיות גבוהים, דגש מרכזי בעסקה מהסוג הזה הוא על פריסת תשלומים ארוכה במיוחד, של מספר שנים לפחות.

הלוואה למימון הרכב נחשבת לרעיון מצוין עבור אנשים שלא מחזיקים בסכום הנדרש לביצוע הרכישה, בשלב הנוכחי של חייהם, או לחילופין כאלה שמעוניינים לקבל מרווח נשימה כלכלי מסוים בעת ביצוע העסקה. עם זאת, חשוב להדגיש כי גם עסקה שכזו כוללת בתוכה סיכונים אפשרים, ובכלל זה מחיר הקרוב למחיר המחירון של הרכב (ללא אפשרות לקבלת הנחה), או ירידת ערך של הרכב לאחר פרק זמן מסוים.

טרייד אין

עסקת טרייד אין מיועדת לאנשים שיש ברשותם רכב, אך מעוניינים להשתדרג בדגם חדיש יותר. במסגרת העסקה, הם מעבירים את הרכב הנוכחי שלהם לידיה של חברת הטרייד אין, כאשר השווי המוערך שלו מקוזז ממחיר הרכישה של הרכב החדש, גם כן מאותה חברה. הדבר מקל על הרכישה, או אפילו מונע מאמצים שונים – למשל, אלה הנוגעים למכירת הרכב הישן.

ליסינג

אפשרות הליסינג נחשבת אף היא למקובלת כיום, כאשר האפשרות היא הן עסקת ליסינג מימוני (או פרטי) והן עסקת ליסינג תפעולי. כאן, העיקרון המרכזי הוא תשלום מקדמה על הרכב, כמו גם תשלומים חודשיים המועברים לחברת הליסינג משך כל תקופת ההסכם. יש לציין, עם זאת, כי משך כל התקופה הרכב הוא למעשה בבעלותה של חברת הליסינג, כאשר רק בתומה ניתן להשלים את הרכישה הלכה למעשה, כאשר התשלומים ששולמו כבר מקוזזים ממחיר הרכב.

מעוניינים במימון מאה אחוז לרכב ? צרו קשר

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2013
פורד פוקוס
2015
קיה Picanto SPORT
2011
קיה פיקנטו
2009
פולקסווגן פאסאט TSI
2010
מאזדה 3
2011
פורד פיאסטה
2014
ניסאן micra
2010
מאזדה 3
2008
פולקסווגן TIGUAN TSI
2014
קיה פורטה
2012
פורד Focus station
2008
יונדאי i30
2013
טויוטה קורולה
2013
טויוטה אייגו
2014
סקודה OCTAVIA TSI
2010
פיג'ו 207

עמודים