בדיקת רכב

בדיקת רכב היא אלמנט הכרחי שיש לבצע בכל רכב יד שניה המוצע או עומד למכירה. לכן, הסיכון בקניית רכב יד שנייה מאדם פרטי אשר מבטיח לך שהרכב במצב מעולה, ללא בדיקה הוא, הוא גדול.

ולכן, בבדיקת רכב בגרינקאר – אנו מתחייבים שהרכב נלקח לבדיקה במכון בדיקה מוכר, ומתחייבים להחזיר את כספי הבדיקה במקרה של מנוע לא תקין, גיר או תאונת שילדה (שסי),

בנוסף, אנו מתחייבים לקניה חוזרת של הרכב וטרייד אין עתידי, וכמו כן נותנים אחריות למנוע וגיר לשנה 6 וחודשי אחריות למצבר.

יתר על כן, לעיתים אתה נתקל ברכב אשר לכאורה עבר בדיקה יסודית ואף בעל הרכב מראה לך מסמכים המאשרים את מצבו המעולה. דבר זה מסוכן עוד יותר ועליך להימנע מרכישת רכב אשר עבר בדיקה 'ממש הרגע' מהאדם שרוצה למכור לך אותו.

טיפים בבדיקה: כל מוסכניק שמבין משהו יגיד לך שבכל רכב המוצע למכירה, יש לבדוק בראש ובראשונה את השסי– הלא הוא גוף המכונית. טיפולים קוסמטיים פחחות, וצבע יכולים להעמיד מול עיניך אוטו מדהים, הנראה לך כרכב שוודאי גם נמצא במצב מכני טוב, וודאי שלא עבר תאונה - יש להיזהר מכך מאוד.

בדיקה רצינית ופשוטה במכלולי הרכב מגלה נזקים ישנים ופגיעות שלדה או מנוע וחלקים, שאין ביכולתך לאתר בבדיקה ראשונית.

כל רכב העולה על מגרש החנייה בגרין קארעבר אחת מהשניים: או בדרך לבדיקה, או חזר ממנה. אף רכב אינו מאושר למכירה לפני בדיקה במוסך מוכר, ולכן בבואך לרכוש רכב אצלנו אתה מוגן מכל תאונה שלא דווחה, או פגם נסתר ברכב אותו אתה רוכש.

בדיקות רכב מהימנות מבצע מי שבאחריותו לספק מוצר תקין ואמין ללקוחות שלו. חברת גרין קאר אחראית בראש ובראשונה לבטיחות ואמינות הרכבים שלה, ואנו מתעקשים על בדיקות מקיפות במוסכים מוכרים גם אם הרכב נראה 'נקי' על פניו.

אנו מוכרים רכבים רק במצב מכני תקין, וברמת בטיחותללא רבב, המתאימים לכל תוואי כביש בישראל, ועל פי חוק.

רכבים חדשים באתר!

הרכבים האחרונים שהעלנו לאתר מהחדש לישן.

2009
פורד אדג'
2013
סובארו XV
2016
סובארו XV
2017
ניסאן micra
2016
טויוטה קורולה
2012
סיאט לאון
2010
סיטרואן C3
2010
יונדאי i20
2013
פורד פוקוס
2014
סוזוקי גראנד ויטארה
2017
סקודה סופרב TSI
2011
טויוטה אוונסיס
2018
קיה ספורטאג'
2015
קיה סיד סטיישן
2015
רנו קליאו
2016
קיה ספורטאג'

Pages